Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá : 9 - 16
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Magnetic Eyeliner
 4. Magnetické řasy Fair Lashes aplikované oční linkou

Magnetické řasy Fair Lashes aplikované oční linkou

MILUJETE MAGNETICKÉ ŘASY? Máme pro Vás převratnou novinku..

O magnetických řasách je již slyšeli hodně. Možná jste se do nich stihli i zamilovat. Pokud ano, máme pro Vás výbornou zprávu. V našem e-shopu máme převratnou novinku, která Vás dostane. Těmto řasám neodoláte.

Magnetické řasy Fair Lashes jsme Vám přiblížili již před 2 lety. Jednalo se magnetické řasy aplikované pomocí pinzety nebo aplikátoru.

Od té doby jsme již pokročili a rádi bychom Vám přiblížili žhavou novinku, kterou na našem e-shopu neustále rozšiřujeme.

Magnetické řasy si svými magnety přitáhly i nás. Jsme z nich nadšeni, tak věříme, že budete i Vy. Rádi bychom Vám v následujících řádcích přiblížili, jak to celé funguje. Pokud jste nedočkaví, tak čtěte dál….

Nejprve Vám představíme všechny druhy nových magnetických řas FairLashes s oční linkou. Poté se jednoduše a stručně dovíte, jak je používat.

MAGNETIC EYELINER – 1 pár magnetických řas s 5 magnety se speciální oční linkou

MAGNETICKÉ ŘASY S OČNÍ LINKOU – MAGNETIC EYELINER 001

Magnetické řasy Fair Lashes v tomto setu jsou v délce od 12 do 15 mm, které se střídají. Vytváření tak kouzelný efekt, který Vaše očí zvýrazní.

MAGNETICKÉ ŘASY S OČNÍ LINKOU – MAGNETIC EYELINER 06

Magnetické řasy Fairlashes v tomto setu představují nejobjemnější druh umělých řas jak velikostí a délkou. Jsou určeny pro ty, kteří chtějí svůj pohled zvýraznit a upoutat pozornost. Délka řas v setu je 15 mm.

MAGNETICKÉ ŘASY S OČNÍ LINKOU - MAGNETIC EYELINER 018

Magnetické řasy Fairlashes v tomto setu patří mezi nejpřirozenější řasy, které v setu nabízíme. Jejich délka je 10 mm. Vytvářejí krásný a přirozený efekt.

MAGNETICKÉ ŘASY S OČNÍ LINKOU - MAGNETIC EYELINER 013

Magnetické řasy Fairlashes v tomto setu Vám na očích patří mezi tzv. objemové řasy. Díky svému překřížení Vám dodají maximální objem. Délka umělých řas je 12 mm

MAGNETICKÉ ŘASY S OČNÍ LINKOU - MAGNETIC EYELINER 028

Magnetické řasy Fairlashes v tomto setu Vám dodají maximální hustotu. Jsou určeny pro ty, kteří chtějí svůj pohled maximálně zvýraznit a upoutat pozornost. Délka řas v setu je 13 mm.

 

Nové magnetické řasy Fair Lashes se velmi jednoduše aplikují pomocí speciální magnetické oční linky. Oční linku naneste, jak jste zvyklí. Následně na tuto linku umístěte magnetické řasy a zářivý pohled je na světě. Vylepšená technologie s oční linkou, která obsahuje magnety zajišťuje skutečně jednoduché použití umělých řas.

Všechny sady nových magnetických řas Fair Lashes obsahují: 1,2 nebo 3 páry magnetických řas a speciální magnetickou linku.

Magnetická oční linka představuje inovativní technologii aplikace magnetických řas benefitem vytvoření černé oční linky. Magnetický linkovač naneste na oční linku podle svého stylu, tloušťky a tvaru.

Tento linkovač tvoří spojení s úplnou novinkou Magnetických řas Fair Lashes.   

 • Sada obsahuje 5 ml linkovač.
 • Linkovač neobsahuje formaldehyd, latex ani paraben.
 • Pro každodenní použití.

Největší výhody magnetických řas Fair Lashes:

 • Aplikují se bez lepidla – dobrá zpráva pro lidi, kteří mají citlivé oči a s alergií na latex
 • Jsou tak lehké, že ani necítíte, že je máte
 • Vícenásobné použití
 • Perfektně drží díky 5 magnetkám
 • Umělé řasy jsou po celé délce oka
 • Jednoduše se s nimi pracuje

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli