Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá : 9 - 16
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Umělé řasy
  4. Umělé řasy. Ano, či ne?
11.08.2021
Umělé řasy

Umělé řasy. Ano, či ne?

Umělé řasy. Ano, či ne?

O prodlužování řas kolují různé zvěsti a mýty, člověk se jimi nechává ovlivňovat, aniž by si sám udělal vlastní názor. Jenže prodlužování řas se rok od roku inovuje a zlepšuje natolik, že dnes je aplikace naprosto šetrná a přirozená. Pokud navštívíte kvalitní certifikovaný salón, kde ke své práci přistupují zodpovědně, máte vyhráno.

Umělé  řasy však nemusí být jen krásné. Pokud jste se i vy rozhodli pro umělé prodlužování řas, máme několik důležitých rad, které vám pomohou vyhnout se bolestivé a nebezpečné zkušenosti.
Není nic horšího, než když vidíte řasy, které byly zničeny v tzv. profesionálním salonu na prodlužování řas. Důvodů může být několik. Nejčastěji jde o nedostatečné školení a praxi personálu nebo ještě hůře totální nedbalost a lhostejnost.

VÝHODNÉ NABÍDKY

Dávejte si pozor na tzv. „výhodné" nabídky, velké slevy a kupóny.  Tím samozřejmě nechceme říct, že všechny takové nabídky jsou špatné. Ale nic nepokazíte tím, že si uděláte svůj vlastní průzkum ve výběru spolehlivého a certifikovaného salonu.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT DŘÍVE, NEŽ SI NECHÁTE V SALONU PRODLOUŽIT ŘASY:

Zjistěte si jak dlouhou praxi má kosmetička, která vám bude prodlužovat řasy.  (Tohle je zásadní bod. Čím delší je praxe, tím více má zkušeností a potřebné dovednosti ).

V renomovaném salonu Vám rádi ukáží fotky „před“ a „ po“ aplikaci. Zeptejte se kosmetičky zda absolvovala školení. Pokud to bylo u renomované a licencované společnosti, určitě se ráda pochlubí.

Ve většině salonů mají certifikáty zarámovány a umístěny na viditelném místě.

VYBAVENÍ SALONU:

Prostředí, kde Vám budou umělé řasy aplikovat by mělo být i pro Vás příjemné a měla byste se během aplikace cítit pohodlně. Samozřejmostí je pohodlné lehátko a certifikované výrobky vhodné k aplikaci řas na řasu. Aplikace umělých řas by se měla provádět v dobře větrané místnosti, kde se bude vlhkost pohybovat okolo 50%. Během topné sezony se vzduch v salonu značně vysušuje. Proto by mělo být samozřejmostí i vybavení zvlhčovačem vzduchu.

CENA A APLIKACE:

Hodně Vám napoví i cena. Doporučujeme si prohlédnout ceny za prodlužování řas na internetu a orientovat se někde uprostřed – aby cena nebyla přehnaně vysoká ani podezřele levná. Prodlužování řas se provádí metodou „řasa na řasu“.Tato technika vyžaduje především zkušenosti, přesnost a čas.

První aplikace by měla trvat přibližně dvě hodiny. Další návštěva na doplnění umělých řas by měla trvat asi hodinu. Naše přírodní řasy vypadávají přirozeně a tudíž s nimi vypadnou i ty prodloužené. Nepropadejte panice. Je to přirozený proces, který se děje neustále.

MOŽNÉ PŘÍČINY ALERGIE:

V každém certifikované salonu byste se Vám měli nejdříve zeptat, zda netrpíte alergií. Ať už se jedná o alergie v pylové sezoně, na léky a popřípadě na výpary z lepidel k prodlužování řas. Podle toho by měla kosmetička dále postupovat. Alergie se Vám může také projevit časem. Může to být i důsledkem používání stále stejného lepidla. Proto doporučujeme lepidlo vyměnit. Pokud by alergie trvala i nadále, doporučujeme použít lepidlo z řady bezvýparových lepidel. Jedná se o lepidlo Safety Glue.Je hypoalergenní a bez výparů. Aplikace probíhá stejně a řasy vydrží nalepeny 2 – 3 týdny.

Každopádně dbejte na to, aby kosmetička používala vždy certifikované přípravky. Pokud absolvujete prodlužování řas poprvé, měla by Vám kosmetička v salonu provést alergický test na lepidlo. Tím předejdete alergické reakci.

Průběh alergie je různý. U některých žen začíná svěděním očí ihned po aplikaci prodlužování řas a po několika dnech zmizí. Při doplňování řas se alergie opět objeví, ale v již rozsáhlejší podobě - obvykle se jedná o oteklá víčka, svědění v oblasti oka s zarudnutí. Taková reakce se může projevit během několika minut, ale výjimečné není, že i po několika hodinách od prodloužení řas. Reakce přitom může přetrvávat i několik dní. Léčba alergie je potom velmi složitá a zdlouhavá.

Vězte, že prodlužování řas, které se provádí správným způsobem, je vždy bezbolestné.Prodloužené řasy se neodlepují, ale vypadávají až s přírodní řasou. Správné prodloužené řasy jsou lehoučké, takže ani nevíte, že máte.

Co dělat v případě, že máte řasy nekvalitně prodloužené? Hlavně si je nepokoušejte sami doma odstranit. Najděte si na jejich odstranění opravdu profesionální salon.

Co říci na závěr: Prodlužování řas metodou řasa na řasu je čím dál populárnější. Pokud si chcete nechat řasy touto metodou prodloužit, dbejte na výše uvedené rady a s výsledkem budete nad míru spokojená.

Váš Tým Profi Řasy

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. © 2017 - 2021 FairLashes company s.r.o
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz