Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá : 9 - 16
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Umělé řasy
  4. Vsaďte na umělé řasy
11.08.2021
Umělé řasy

Vsaďte na umělé řasy

Jak na svůdný pohled? Vsaďte na umělé řasy

Asi každá žena touží po svůdném a sexy pohledu. Chystáte se na firemní večírek, párty s přáteli nebo svatbu? Chcete-li své oči zvýraznit a vylepšit, vsaďte na umělé řasy. Na trhu najdete několik typů, které se liší materiálem, délkou i způsobem aplikace. Výhody a nevýhody aplikace umělých řas vám přinášíme v následujícím článku.

Aplikace celého proužku řas pomocí lepidla

V případě, že své oči chcete zvýraznit jen na pár hodin, doporučujeme oči ozdobit umělými řasami, připevněnými na proužku, který jednoduše nalepíte na oční víčko. Na aplikaci tohoto typu řas budete potřebovat jeden pár umělých řas, lepidlo a pinzetu. Proužek s umělými řasami lze přilepit i na nalíčené oko. Před samotnou aplikací si tedy můžete oči zvýraznit očními stíny nebo oční linkou. Po tom, jak jsou řasy pevně přilepená k očnímu víčku, je můžete spolu s přirozenými řasami vytočit kleštičkami, čímž předejdete efektu spadlého oka.

Aplikace magnetických řas pomocí aplikátoru

Velmi populární jsoumagnetické řasy, které nevyžadují  k aplikaci žádné lepidlo. Dnes jsou tyto magnetické řasy nabízeny s různých provedeních. V našem eshopu najdete magnetické řasy s 4 magnety, 3 magnety a s 2 magnety. K aplikaci těchto magnetických řas se používá aplikátor, který Vám usnadní správné nasazení. Magnetické řasy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního syntetického materiálu. Jsou lehké, pohodlné a vhodné ke každodennímu nošení a líčení je také povoleno.

Aplikace magnetických řas pomocí magnetické oční linky

Jako novinka na našem trhu jsou magnetické řasy aplikované magnetickou oční linkou. Tato novinka je úžasná v tom, že není k aplikaci potřeba žádné lepidlo ani aplikátor. Jednoduše si namalujete oční linku stejně jako při běžném líčení, necháte zaschnout. Na magnetickou oční linku poté „přicvaknete“ magnetické řasy, které jsou součástí balení. Ty jsou opatřeny 5 magnety pro pevnější upevnění. Aplikace je snadná a rychlá. Magnetické řasy Vám budou pevně držet celý den. Tuto aplikace hravě zvládnete i sama doma.

Prodlužování řas metou řasa na řasu

Prodlužování řas touto metodou se výrazně liší. Je prováděna v profesionálních salonech zkušenou Lash stylistkou. Svěřte se jen do rukou zkušených a certifikovaných odborníků, kteří pracují s kvalitními umělými řasami a šetrnými lepidly.
V tomto případě je každá řasa jednotlivě nalepená na přírodní řasu speciálním lepidlem. Dalším rozdílem je fakt, že v případě lepení umělých řas touto metodou, musí být oči dokonale odlíčené bezolejovým odličovačem. Lash stylisty nedoporučují líčit tyto umělé řasy řasenkou a určitě ne voděodolnou. Olejové odličovadla určené k odstranění voděodolné řasenky totiž mohou znehodnotit lepidlo a řasy vám mohou vypadnout. Svěřte se jen do rukou zkušených a certifikovaných odborníků, kteří pracují s kvalitními umělými řasami a šetrnými lepidly.

Rizika aplikace umělých řas

Jelikož s přírodními řasami vypadávají i ty umělé je třeba řasy pravidelně doplňovat. Každý člověk má odlišnou frekvenci vypadávání přírodních řas a také jiné tempo růstu nových. Obecně však lash stylistky doporučují doplnění vypadlých umělých řas po 4 až 6 týdnech od jejich poslední aplikace. Pokud si na aplikaci umělých řas metodou řasa na řasu netroufáte, můžete své oči zvýraznit kupříkladu magnetickými řasami na 2 magnety. Ty Vám zvýrazní konce Vašich očí.
Náš tip: Požádejte kosmetičku, aby byly umělé řasy stejné tloušťky jako jsou vaše přírodní. Pokud jsou umělé řasy příliš těžké, mohou vaše vlastní řasy poškodit.

Pro koho aplikace umělých řas není vhodná?

Aplikaci umělých řas by měly zvážit především ti, kteří mají citlivé oči a trpí častým otokem nebo zarudnutím očí. Chemický průmysl však kosmetické produkty neustále vylepšuje a zkvalitňuje. V poslední době nejsou ojedinělé ani případy, kdy má někdo citlivé oči, avšak umělé řasy snáší bez problémů. V profesionálních salonech mají širokou škálu lepidel od rychleschnoucích až po bezvýparové. Určitě se nejdříve s lash stylistkou poraďte. Pokud vás po aplikaci umělých řas oko štípe, řeže nebo otéká okamžitě kosmetičku požádejte o jejich odstranění. Nikdy si umělé řasy neodstraňujte doma. K šetrnému odstranění se používá speciální odstraňovač – REMOVER 15 ml.

V případě, že se chytáte nechat si aplikovat umělé řasy před významnou událostí nebo například svatbou, doporučujeme řasy vyzkoušet pár týdnů předem. A to proto, abyste se ujistili, že vaše oči budou novou ozdobu snášet bez alergických reakcí.

Doufáme, že jsme vám naším článkem pomohli zorientovat se v bohaté nabídce umělých řas na trhu, a že se některý u typů rozhodnete vyzkoušet na vlastní kůži.

Váš Tým Fair Lashes

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli